زنبيل خريد شما خاليست!

زنبيل خريد

     

 

 
   
 راهنمای سايت > سفارش کالا > انواع روشهای پرداخت در نمابازار
   
 
 

 


انواع روشهای پرداخت در نمابازار

روشهای پرداخت در نمابازار به گونه ای تنظيم شده است که مشتريان بتوانند به راحتی و با آزادی انتخاب وجه كالا را بپردازند و کالای خود را تحويل بگيرند.

روشهای پرداختی مورد قبول در نمابازار :

1. دريافت وجه هنگام تحويل.

2. واريز وجه به حساب نمابازار

3. پرداخت به شيوه اعتباري

4. پرداخت از طريق چك

5. پرداخت از طريق خود پرداز بانک ملی

1.دريافت وجه به هنگام تحويل :
ساده ترين روش پرداخت، پرداخت وجه در هنگام تحويل کالا است. در اين روش كه راحت ترين روش پرداختی می باشد مامور پست وجه کالای مورد نظر را پس از تحويل كالا دريافت می کند.

2. واريز وجه به حساب بانكي نمابازار :
شما می توانيد وجه کالای مورد نظر خود را به شماره حساب
0101907479004 ملی کارت (سيبا) به نام عليرضا شايسته  واريز کنيد و بعد از آن از طريق قسمت تماس با ما و يا تلفن
55155301-021 و يا فيش بانكي را به شماره  88328116 فكس کنيد و به شرکت نمابازار اعلام کنيد تا در اولين فرصت كالاي مورد نظر برايتان ارسال شود.
3. پرداخت از طريق چك:
شما مي توانيد مبلغ خريد را با چك براي ما ارسال كنيد. بعد از وصول چك كالاهاي خريداري شده براي شما ارسال خواهد شد. اين روش پرداخت تنها براي اعضا قابل استفاده مي باشد.

4. پرداخت از طريق خود پرداز بانک ملی:
ازطريق خود پرداز بانک ملی ايران چنانچه دارای کارت ملی بانک ملی هستيد بدون مراجعه به بانک وحتی در روزهای تعطيل قادر به پرداخت وجه آگهی خود خواهيد بود.
با مراجعه به نزديکترين شعبه خودپرداز بانک ملی بدون داخل شدن به بانک وجه خود را به صورت زير برای ما ميل کنيد و يا می توانيد با ما تماس بگيريد.
 1-  پس از ورود کارت به دستگاه خودپرداز و  وارد کردن رمز عبور خود، از منوهای موجود ابتدا « انتقال وجه » و سپس « به کارت ديگر » را انتخاب کنيد.

2-  در صفحه ای که ظاهر می شود، توجه داشته باشيد که مبلغ را به ريال وارد  کنيد و کليد ورود را بزنيد. سپس شماره کارت مورد نظر از شما خواسته می شود که بايد شماره زير را وارد کنيد :
3-  شماره کارت 16 رقمی « 5570 3067 1911 1700»   کليد ورود را بزنيد.در مرحله آخر خود پرداز از شما می پرسد :آيا مطمئن به انتقال وجه می باشيد ؟ با فشار دادن دکمه بلی با انتقال وجه موافقت کرده ايد.
4-خود پرداز با چاپ رسيد شما را از انتقال وجه مطمئن می کند.اين رسيد شامل شماره ارجاع مبلغ انتقالی و شماره ارجاع مبلغ انتقالی و شماره حساب و کارت دريافت کننده می باشد. شما می توانيد رسيد چاپی « شماره ارجاع» درج شده را برای ما بفرستيد.

آيا هنوز پاسخ سوال خود را نيافتيد؟

در بخش راهنما سايت جستجو کنيد يا با ما در تماس باشيد.

 
 
 
 
  • اگر چنانچه به مشکلی برخورديد سرويس تماس با ما در نمابازار آماده پاسخگويی به سوالات شما می باشد.

     

  • راهنمای پويای نمابازار به صورت گويا بخش های نمابازار را به شما معرفی کرده و از امکانات موجود در سايت شما را براحتی مطلع می سازد.

 

  • چنانچه شما پيشنهادی در رابطه با سايت و محصولات سايت داريد می توانيد در فرم نظر خواهی کليک کنيد.

 

 
 
 
 
 

كليه حقوق اين سايت محفوظ مي باشد.

© 2003-2007, Namabazar.com. All rights reserved.