زنبيل خريد شما خاليست!

زنبيل خريد

     

 
 
   
  راهنمای سايت > راه حل هاي تجارت الكترونيك نمابازار > راه اندازی فروشگاه اينترنتی
   
 
 
  • راه اندازی فروشگاه اینترنتی

راه اندازی سايت  فروشگاهی

هدف اصلی بسياری از شرکت ها از حضور در اينترنت، کسب درآمد از طريق فروش محصولات، بدست گرفتن بازار آن لاين و ارائه خدمات بهتر به مشتريان و در نتيجه فروش بيشتر محصولات خود باشد، بطوريکه سهم فروش فروشگاهای الکترونيکی تنها در دو قاره اروپا و آمريکا در طی يک روز چندين ميليارد دلار می باشد.
فروشگاه الكترونيكي يكي از بهترين راهكارهاي پيشبرد اهداف تجاري به شمار مي رود. به اينصورت كه با استفاده از اين روش خريدار ، علاوه بر صرفه جويي در وقت و هزينه ( خصوصا" هزينه هاي اياب و ذهاب )، با آرامش كامل، كالا و يا كالاهاي مورد نظر خود را انتخاب و خريداري نموده و بدون هيچ مشكلي آنها را درب منزل و یا محل کار تحويل مي گيرد ضمن اينكه تمامي مراحل خريد و فروش، انتخاب كالا، ارسال و دريافت كالا ، مراودات مالي و تمامي آنچه در بحث تجارت مد نظر مي باشد را مي توان بصورت الكترونيكي و با سرعت هر چه بيشتر به انجام رسانيد.

فروشگاه اينترنتی چه مزايايی دارد؟

>
ارائه تبليغ محصولات به راحتی و ارزانی صورت می گيرد.

>  با ايجاد يک بازار مناسب و حضور قوی در شبکه جهانی اينترنت می توان دست به بازار يابی و رقابت با ديگران زد.

> نحوه دريافت و ارسال سفارشات بصورت الکترونيکی می باشد.

> تعداد مشتريان و خريداران به سرعت قابل افزايش خواهد شد.

> با حذف واسطه ها ارتباط بين خريدار و توليد کننده، بهينه خواهد شد.

>
  مخاطبين ورقيبان شما فقط يک کليک با شما فاصله خواهند داشت.
 

چگونگی طراحی يک فروشگاه الکترونيکی

 ما درساخت وب سايت چهار بخش اصلی را مورد توجه قرار می دهيم؛ معماری اطلاعات، طراحی ظاهرسايت يا گرافيک آن و برنامه نويسی و برنامه های مديريت وب سايت.

معماری اطلاعات، پایه واساس طراحی و ساخت وب سايت می باشد. معماری اطلاعات ساختار کلی سايت است و در حکم نقشه اصلی آن می باشد. کليه اجزاء از جمله صفحات و ارتباطاتشان، مطالب و محتويات صفحات، فرمها، راهبری سايت، اينترفيس، گرافيک، تبادلات، کارکردها و... همگی برطبق آن ساخته می شوند.

برای اين منظور کاربرگ طراحی سايت فروشگاهی تنظيم گرديده است که می تواند کمک زيادی به شما کند.


نمونه فروشگاهای الکترونيکی موجود:


درخواست طراحی فروشگاه اینترنتی

تیم توسعه نمابازار با داشتن متخصصين خبره در زمينه IT آمادگی دارد تا با همکاری شما به ايجاد فروشگاههای الکترونيکی بپردازد. دراين راستا کافی است فرم درخواست ايجاد فروشگاه الکترونيکی را پر کرده و برای ما بفرستيد. دراين مرحله کارشناسان ما به آناليز فروشگاه شما پرداخته و با ارائه راهکارهای علمی و عملی شما را در داشتن يک فروشگاه الکترونيکی موفق ياری خواهند کرد. شما می توانید درمورد ساخت فروشگاه خود در اینترنت با ما تماس بگیرید.

 
 
 
 
 
  • اگر چنانچه به مشکلی برخورديد سرويس تماس با ما در نمابازار آماده پاسخگويی به سوالات شما می باشد.

     

  • راهنمای پويای نمابازار به صورت گويا بخش های نمابازار را به شما معرفی کرده و از امکانات موجود در سايت شما را براحتی مطلع می سازد .
  • چنانچه شما پيشنهادی در رابطه با سايت و محصولات سايت داريد می توانيد در فرم نظر خواهی کليک کنيد .