زنبيل خريد شما خاليست!

زنبيل خريد

     

 
 
   
  راهنمای سايت > راه حل هاي تجارت الكترونيك نمابازار > خدمات مشاوره در ارتقاء سایت
   
 
 
 • خدمات ارتقاء سایت

خدمات مشاوره در ارتقاء سایت:

نمابازار در راستاي راه حل هاي تجارت الكترونيك، خدمات مشاوره در ارتقاء سايت نيز ارائه مي كند:

 1. مشاوره در ساختار سايت با هدف بهينه سازي سايت براي موتورهاي جستجوگر
 2. خدمات معرفي به موتورهاي جستجوگر ياهو و گوگل
 3. مشاوره در ارتقاء سايت از طريق ايميل
 4. مشاوره در Viral Marketing
 5. مشاوره در تبادل لینک
 6. مشاوره در راه اندازي گروه هاي خبري و وبلاگ

1. مشاوره در ساختار سايت با هدف بهينه سازي سايت براي موتورهاي جستجوگر

شما يا سايت داريد، يا طراح سايت هستيد و شايد هم مدير سايت و ... به هر حال حتما مي دانيد سايتي كه بيننده ندارد مانند گلداني است كه در گوشه تاقچه اتاق گرد و خاك مي خورد.

براي اينكه سايت شما بيننده داشته باشد، اول از همه بايد بينندگان بدانند كه شما سايت داريد.

اما آنها چگونه از وجود سايت شما اطلاع يابند؟ خود شما اگر دنبال سايتي مي گشتيد، چه كار مي كرديد؟

به جرات ميتوان گفت كه 9 بار از 10 باري را كه به دنبال چيزي مي گرديم، سراغ يكي از موتورهاي جستجوگر مي رويم.

اگر شما اين كار را مي كنيد، ديگران هم درست مثل شما براي يافتن سايت هاي مورد علاقه شان از موتورهاي جستجوگر كمك مي گيرند.

اما چرا آنها به كمك موتورهاي جستجوگر شما را نيابند؟ چرا آنها بيننده سايت شما نباشند؟

البته آنها مي توانند بيينده شما باشند به شرطي كه سايت شما در يكي از 10 رتبه اول نتايج جستجو قرار گيرد.

گفته می شود که SEO يک استراتژي قدرتمند بازاريابي در دنياي آنلاين است و زمانيکه به درستي اجرا شود مطمئنا کاربران بسياري را به کمک موتورهاي جستجوگر روانه سايتها مي کند. تصور عمومي بر آنست که SEO کاريست که بعد از طراحي سايت صورت مي پذيرد. اما اين تصور درست نيست.

اگر شما سايت جديدي را طراحي مي کنيد و يا قصد طراحي مجدد سايتتان را داريد، دانستن اينکه موتور جستجوگر چگونه کار مي کند، کاربران مخاطب شما چگونه جستجو مي کنند و بهترين روش طراحي وب ساييتان چيست، از همان ابتدا مي تواند صرفه جويي قابل ملاحظه اي در زمان و هزينه شما ايجاد کند.

جستجوگران، بينندگان تصادفي نيستند. زمانيکه آنها يک سري از کلمات را جستجو مي کنند، به معناي آنست که آنها کالا يا خدماتي را مي خواهند. لذا ترافيکي که به کمک موتورهاي جستجوگر در سايت شما ايجاد مي شود به معناي مراجعه گروه کاربران مخاطب به سايت شماست.

 

2. خدمات معرفی به موتورهای جستجوگر ياهو و گوگل

در حال حاضر موتور های جستجوگری که خدمات جستجوی فارسی ارائه می کنند تنها یاهو و گوگل هستند. با معرفی سایت خود به این دو موتور جستجوگر بازدید کننده ها را به سایت خود هدایت کنید.

3. مشاوره در ارتقاء سايت از طريق ايميل

انتشار مطالب از طریق پست الکترونیک می تواند کمک زیادی در معرفی توانائی های شما داشته باشد. یکی از ویژگیهای پست الکترونیک این است که شما می توانید بر اساس علاقه افراد آنها را دسته بندی کرده و برای هر گروه مطالب مورد علاقه آنها را بفرستید. نامه های الکترونیکی می توانند به مناسبتهای مختلف برای افراد ارسال شوند. به مناسبت سال نو می توانید علاوه بر تبریک سال نو، برنامه های آینده خود را به اطلاع مشتریان خود برسانید. می توانید اخبار سایت و شرکت خود را در زمانهای خاصی برای کاربران ارسال کنید. می توانید از آنها در مورد سرویس یا محصول جدید خود نظر خواهی کنید.
 

4. مشاوره در Viral Marketing

این روش با نام بازاریابی ویروسی نیز شناخته می شود. در این روش مثلا طی برنامه هائی از بازدیدکنندگان خود می خواهید که سایت شما را به دوستانشان نیز معرفی کنند. این روش برگفته از برنامه تبلیغاتی قدیمی دهان به دهان است. در این روش اگر شخصی از چیزی راضی باشد با گفتن نظر خود به دوستانش آنها را هم تشویق به خرید یا دیدن و یا استفاده از آن خواهد کرد. این روش بازاریابی کاملا بر اساس خلق و خوی بازدیدکنندگان شما کار می کند. شما به بازدیدکننده توصیه می کنید که آدرس شما را برای دوستانشان ارسال کنند. این بستگی به عادت و خلق و خوی بازدیدکننده شما و همچنین نوع سرویس شما دارد.

5. مشاوره در تبادل لینک

یکی دیگر از روشهای معرفی سایت، تبادل لینک بین سایتهای مرتبط (نه رقیب) می باشد. شما می توانید با ارائه لینکهای سایتهای دیگر ( و مرتبط با مطالب سایتتان ) در سایت خود ، آنها را معرفی کنید و همچنین از آنها بخواهید که سایت شما را معرفی کنند. استفاده از برنامه های تبادل لینک هم می تواند مفید باشد. با ثبت نام در سایتهای مربوطه می توانید اجازه دهید که لینک سایتهای دیگر سایت شما نمایش داده شود و در عوض لینک سایت شما هم در سایت دیگران نمایش داده شود.
 

6. مشاوره در راه اندازی گروه های خبری و وبلاگ

شما می توانید برای سایت خود یک وبلاگ ایجاد کنید. یک وبلاگ اگر خوب تهیه شده باشد، می تواند کمکهای زیادی در زمینه معرفی سایت شما انجام دهد. برای انتشار مطالبی که بصورت دوره ای نیاز به انتشار آنها دارید، یک وبلاگ کمک زیادی به شما می کند. اگر شما وبلاگی داشته باشید که مطالب آن در سایتهای دیگر منتشر شود ( بصورت خودکار )، می تواند بازدیدکنندگان زیادی را برای سایت شما به ارمغان بیاورد. لینک سایت شما و مطالب وبلاگ به این ترتیب در سایتهای دیگر قرار گرفته و بازدیدکنندگان را به سایت شما هدایت می کند. مهمترین پارمتر یک وبلاگ برای سایت شما هزینه پائین آن است. در حال حاضر بیشتر سرویسهای هاستینگ، ابزارهای بسیار مفیدی را برای وبلاگ در اختیار شما قرار می دهند. حتی نصب این ابزارها بصورت رایگان برای شما انجام می شود.
گروههای خبری بعنوان یکی از قدیمی ترین ابزارهای موجود در اینترنت می تواند نقش زیادی در معرفی سایت شما داشته باشد. با شرکت کردن در گروههای مرتبط به سایت خود می توانید به ارائه ایده ها و نظریات خود بپردازید. قابلیت خود را در پاسخ دادن به سوالهای دیگران نشان دهید و راه حل مورد نظر خود را ( محصول یا خدمت ) را نیز در کنار آن معرفی کنید.

* * *

هرگونه سوال و درخواست خود را می توانيد با تماس نمابازار مطرح کنيد.
 

 
 
 
 
 • اگر چنانچه به مشکلی برخورديد سرويس تماس با ما در نمابازار آماده پاسخگويی به سوالات شما می باشد.

   

 • راهنمای پويای نمابازار به صورت گويا بخش های نمابازار را به شما معرفی کرده و از امکانات موجود در سايت شما را براحتی مطلع می سازد .
 • چنانچه شما پيشنهادی در رابطه با سايت و محصولات سايت داريد می توانيد در فرم نظر خواهی کليک کنيد .