زنبيل خريد شما خاليست!

زنبيل خريد

     

 
 
   
 راهنمای سايت > ورود به سيستم ياهو  > چگونه ايميل بفرستيد؟
   
 
 
  • چگونه ايميل بفرستيد؟


چگونه ایمیل بفرستید؟

پس از ورود به سیستم ایمیل یاهو یا Sign in شدن به طریقی که قبلا بیان شد،  دکمه  Compose  را بزنید تا صفحه تنظیم ایمیل که به شکل زیر است باز شود.

قبل از هر چیز متن خود را در قسمت متن بنویسید. این متن می تواند از جای دیگر مثل نرم افزار Word کپی شده باشد و در این قسمت وارد یا Paste   شود.
علایم بالای جعبه متن برای انواع ویرایش ها برای متن از جمله تغییر رنگ و اندازه فونت هستند.
همچنین شما می توانید یک متن فارسی داشته باشید که در بخش بعد توضیح داده خواهد شد.
برای ضمیمه یا Attach کردن یک فایل به این ایمیل از دکمه Attach Files استفاده کنید. بدیهی است که هر چه یک فایل سنگین تر باشد فرایند Attach شدن آن به زمان بیشتری نیاز خواهد داشت.
پس از این کارها آدرس ایمیل فرد مورد نظر را در کادر To وارد کنید.
اگر می خواهید این پیام را همزمان به بیش از یک نفر بفرستید، در کادر Cc آدرس ایمیل افراد دیگر را وارد کنید و آن ها را با comma یا ویرگول از هم متمایز کنید.
این آدرس ها برای در یافت کننده ها قابل رؤیت هستند. حال اگر می خواهید همزمان به چند نفر ایمیل بزنید بدون اینکه هر کدام متوجه شوند که این پیام به دیگری هم فرستاده شده، آدرس ها را در کادر Bcc وارد کنید و آن ها را با ویرگول از هم جدا کنید.
پس از آدرس، نوبت به عنوان یا Subject می رسد که الزامی است. این عنوان باید یک عبارت مختصر و مفید باشد که کلیات پیام شما را مشخص کند و دریافت کننده را به خواندن آن ترغیب کند.
اگر نمی خواهید که این ایمیل در فولدر Sent آرشیو شود، عبارت  Save a copy in your Sent Items folder را از حالت انتخاب خارج کنید.
پس از اینکه از درستی همه چیز اطمینان حاصل کردید، دکمه Send را بزنید تا ایمیل ارسال شود.
 

 
 
 
 
  • اگر چنانچه به مشکلی برخورديد سرويس تماس با ما در نمابازار آماده پاسخگويی به سوالات شما می باشد.

     

  • راهنمای پويای نمابازار به صورت گويا بخش های فروشگاه نمابازار را به شما معرفی مي كند و از امکانات موجود در سايت شما را براحتی مطلع می سازد.

  • چنانچه شما پيشنهادی در رابطه با فروشگاه نمابازار و محصولات آن داريد می توانيد در فرم نظر خواهی کليک کنيد.

 
 
 
 
 

كليه حقوق اين سايت محفوظ مي باشد.

© 2003-2005, Namabazar.com. All rights reserved.